top of page

RESIDENTIAL HOUSE-SOUL
UNIT

...

...

... м

2

...

Завдання:

Розробити інтер'єр у комплексі з архітектурою, що дозволяє продумати все до дрібниць ще на етапі будівництва.

Дискрипція:

поверхи

планувальні особливості

Велика площа скління, високі стелі, дверні отвори на всю висоту приміщення — усе це дозволило розширити простір і зробити навколишній ландшафт невід’ємною частиною інтер’єру.

У будинку два житлові поверхи, а також цокольний поверх з технічними приміщеннями. Це допомогло нам вдало зонувати простір: не перетинати загальні зони і зони відпочинку. На першому поверсі розташовані вітальня з кухнею та кабінет, тобто приміщення, де сім’я зможе збиратися разом і зустрічати гостей. Спальні та дитячі розташовані на другому поверсі, що дозволяє ізолювати їх від зайвого шуму.

19.png
20.png

стилістика елементів

Основна ідея інтер’єру – в контрастних поєднаннях деталей. Білий колір підкреслюють графічні елементи в чорному кольорі: плінтус, уся фурнітура, змішувачі Treemme, сантехніка і ефектні люстри Axo Light у комбінації із вбудованими треками Delta Light. Контраст робить цей інтер’єр набагато цікавішим, а нейтральна гамма кольорів додає йому легкості.

Тут Ви зможете відпочити біля каміну в світлій просторій вітальні з зеленою оранжереєю під сходами. А також провести ділову зустріч у більш стриманому кабінеті, де поєднується великоформатний керамограніт Apavisa і Marazzi з вишуканим чорним деревом. Багатофункціональність є незмінною складовою комфортного інтер’єру.

Команда

....

bottom of page