top of page

RESIDENTIAL HOUSE-N3

...

Новоолександрівка

... м

2

Дніпропетровська область

Завдання:

Розробити дизайн інтер'єру для молодого чоловіка, який веде дуже активне та насичене життя. Основним його побажанням було створення простого, чистого і лаконічного інтер’єру.

Дискрипція:

поверхи

планувальні особливості

Функціонально будинок розділено на дві частини: студія, яка об’єднує в собі кухню та вітальню, де збирається сім’я, а також тиха та відокремлена зона спалень. Вітальня та кухня розміщені в блоці зі збільшеною висотою стель відносно зони спальні. Щоб об’єднати ці два простори був сформований декоративний рівень зі стінових панелей, який підкреслює чорний вбудований профіль.

29.png

стилістика елементів

Основа інтер’єру – нейтральна гамма кольорів, що доповнена яскраво-помаранчевими деталями. Такими як стільці Midj Nuvola в обробці з пресованої шкіри апельсинового кольору, внутрішніми частинами вбудованих меблів з кольоровими висувними шухлядами, а також змішувач на кухні колір якого легко можна поміняти, оскільки у комплекті йдуть 4 кольорові накладки. Невід’ємною частиною інтер’єру стала композиція світильників Roche Bobois над обіднім столом Midj.

Правильні геометричні форми та рівні чіткі лінії надали інтер’єру лаконічності. А затишку додав камін на дровах, навпроти якого можна розташуватися в м’якому кріслі Roche Bobois.

Команда

....

bottom of page